در صلح بودن با خود – سمینار جول آستین

جول اوستین (Joel Osteen) در ۵ مارس ۱۹۶۳ به دنیا آمده است. جول یک واعظ، کشیش تلویزیونی، نویسنده و کشیش ارشد در کلیسای لیک وود است. این کلیسا بزرگترین کلیسای پروتستان در شهر هیوستن ایالت تگزاس آمریکاست. سخرانی‌های تلویزیونی او توسط بیشتر از ۷ میلیون بیننده در هفته و بیشتر از ۲۰ میلیون نفر در ماه در بیش از ۱۰۰ کشور دیده می‌شود. او نویسنده هفت کتاب پر فروش نیویورک تایمز از جمله قدرت من هستم و تفکر بهتر زندگی بهتر است. مردم جهان او را با نام مستعار ”کشیش خنده رو” می‌شناسند.

در سمینار با خود در صلح باشید شما می آموزید که:

چرا من نتونستم رژیمم رو نگه دارم ؟ چرا من امروز این رفتار انجام دادم؟ چرا نتونستم کارم رو تموم کنم؟ چرا نمیتونم این مطلب رو یاد بگیرم؟ و …

چراهای بالا ندای درون کسایی هست که تنها نقاط ضعف خودشون رو میبینن و دائما در حال ایراد گرفتن از خودشون هستن؛این افراد همیشه درگیر جنگی در درون خودشان هستند و هیچوقت احساس شادی نمی‌کنند.

ولی شما نباید احساس بدی نسبت به خودتان داشته باشید. اگر در جایگاهی که دوست دارید نیستید نباید خود را سرزنش کنید، هر کس در زندگی نقاط ضعفی دارد این یک چیز طبیعی است؛ شاید از خودتان نا امید باشید یا از ضعف های خودتان احساس خوشایندی نداشته باشید ولی ضربه زدن به خودتان و ناامید بودن از خودتان راه حل نیست. راه حل شما این است که خود را در جایگاهی که هستید با تمام کم و کاستی های خود بپذیرید و این به شما کمک میکند تا به جلو حرکت کنید. خداوند سفاگر است و ما سفال، او کسی است که شما را می سازد و به شما شکل می دهد ، شاید تغییرات به سرعتی که شما دوست دارید اتفاق نیافتد. ولی شما جدول زمانبندی خداوند را کنترل نمی‌کنید.

در صلح بودن با خود سمینار جول آستین یاد می‌گیرید که چطور خود را  دوست داشته باشید با هر شرایطی که دارید و در هر شرایطی که هستید.

 

هم اکنون می توانید  سمینار با خود در صلح باشید را با قیمت استثنایی با زیرنویس فارسی تهیه فرمائید.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “در صلح بودن با خود – سمینار جول آستین”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Joel Osteen
مدرس دوره

Joel Osteen

  • تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۹
  • طول دوره: 26 دقیقه
  • تعداد جلسات: 1
  • کیفیت: 720p
  • ترجمه: زیر نویس فارسی
29,000 تومان پرداخت + دانلود

محصولات مرتبط

توسعه فردی و موفقیت
27 دقیقه

سمینار عیب های خود را بپذیرید – جول اوستین

29,000 تومان
توسعه فردی و موفقیت
28 دقیقه

سمینار ارزش خود را بدانید – جول اوستین

29,000 تومان