سمینار ارزش خود را بدانید – جول اوستین

جول اوستین (Joel Osteen) در ۵ مارس ۱۹۶۳ به دنیا آمده است. جول یک واعظ، کشیش تلویزیونی، نویسنده و کشیش ارشد در کلیسای لیک وود است. این کلیسا بزرگترین کلیسای پروتستان در شهر هیوستن ایالت تگزاس آمریکاست. سخرانی‌های تلویزیونی او توسط بیشتر از ۷ میلیون بیننده در هفته و بیشتر از ۲۰ میلیون نفر در ماه در بیش از ۱۰۰ کشور دیده می‌شود. او نویسنده هفت کتاب پر فروش نیویورک تایمز از جمله قدرت من هستم و تفکر بهتر زندگی بهتر است. مردم جهان او را با نام مستعار ”کشیش خنده رو” می‌شناسند.

در این سمینار جول اوستین شما می آموزید که:

ارزش خود را با توجه به رفتار مردم با شما و یا اینکه چقدر در زندگی موفق بوده اید و زندگی شما چقدر بی نقص بوده ندانید.این معیارها چیزهایی است می‌کند.

اگر ارزش خود را در رفتار دیگران با خود بسنجید، اگر زمانی به شما آسیب بزنند یا شما را نادیده بگیرند، شما از زندگی نا امید می‌شوید و نقاط قوت خود را نادیده می‌گیرید. یا اگر مانند بسیاری از مردم که ارزش خود را در این می‌بینند که باید ماشین های لوکس داشته باشند یا داشتن خانه در محله ای بالا نشان دهنده ارزش آنهاست اگر روزی آن دارایی ها را از دست بدهید ارزش خود را باور ندارید و گاها از زندگی و تلاش برای بهتر شدن زندگی دست می‌کشید.

ولی این باور ها کاملا اشتباست چون ارزش وجودی تمام انسان ها از خالق سرچشمه میگیرد و همه ما با ارزش یکسانی آفریده شده ایم، پول و مقام و موقعیت و غیره چیزهایی گذراست که در طور زندگی بارها تغییر می‌کند.

شما شاهکار آفرینش هستید و این ارزش با شما خلق شده است، اگر به خودتان نگاه کنید میبیند که میتوانید توانایی هایی دارید که ارزش آنها از چیزهایی مانند پول و شهرت بیشتر است و با هیچ چیز قابل مقایسه نیست.

به این توجه کنید که شما کپی نیستید و از شما هیچ نسخه دیگری وجود ندارد، و شرکت سازنده شما خالق دنیاست و هیچ ارزشی نمی‌توانید پیدا کنید که از این بیشتر باشد.

در این سمینار جول اوستین به این موضوع اشاره می‌کند که چگونه خود را باور کنید و ارزش های وجودی خود را پیدا و از آنها بهره ببرید.

 

هم اکنون می توانید این سمینار جول اوستین را با قیمت استثنایی با زیرنویس فارسی تهیه فرمائید.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سمینار ارزش خود را بدانید – جول اوستین”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Joel Osteen
مدرس دوره

Joel Osteen

  • تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۹
  • طول دوره: 28 دقیقه
  • تعداد جلسات: 1
  • کیفیت: 720p
  • ترجمه: زیر نویس فارسی
29,000 تومان پرداخت + دانلود

محصولات مرتبط

توسعه فردی و موفقیت
26 دقیقه

در صلح بودن با خود – سمینار جول آستین

29,000 تومان
توسعه فردی و موفقیت
27 دقیقه

سمینار عیب های خود را بپذیرید – جول اوستین

29,000 تومان