قدرت ایده ها – باب پراکتور

باب پراکتور در ۵ ژوئیهٔ در سال ۱۹۳۴ در شهر اونتاریو واقع در کانادا متولد شد. باب پراکتور یک نویسنده، یک کار آفرین، یک معلم، یک مشاور اقتصادی و یا یک سخنران انگیزشی است. فعالیت های باب پراکتور تنها در نویسندگی محدود نمیشود او علاوه بر نویسندگی حضور پررنگی در سمینار ها و دوره های انگیزشی و موفقیت فردی دارد. کتاب های او در حال حاضر به بیش از ۵۰ زبان مختلف ترجمه شده است و فروش کتاب های او از مرز ۱۰۰ میلیون نسخه گذشته است.

در وبینار قدرت ایده ها باب پراکتور می آموزید:

تا به حال دقت کردید که کسانی که پول بیشتری دارند ایده‌های تازه‌تری دارند؟ ایده‌های شما با مقدار پولی که در حساب بانکی شماست رابطه مستقیم دارد؛ هر چه ایده‌ی شما ناب‌تر و تازه تر باشد شما ثروتمندتر میشوید.

خدا استعداد خلق کردن را در همه‌ی انسان‌ها آفریده است.یکی از بارزترین کارکردهای ما فکر کردن است.شگفت انگیزترین قدرت شناخته شده در جهان قدرت تخلیل است. شما هر سه مورد را دارید پس تعلل جایز نیست. ایده های خود را عملی کنید.

باب پراکتور” در ” وبینار قدرت ایده ها باب پراکتور ” به ایده‌هایی اشاره می‌کند که زندگی خودش را تغییر داده است. او خودش را مجبور به خلق ایده‌ها کرده است. اگر ایده‌ی درستی داشته باشید، پول درآوردن هم برایتان آسان می‌شود. ایده را به دست آورید و به این فکر نکنید که چگونه آن را عملی کنید، فقط ایده داشته باشید. ایده‌ها را یادداشت کنید. ایده‌ها مثل ماهی لیز هستند، ایده‌ها ممکن است فرار کنند، فراموش شوند و هرگز برنگردند.

ایده‌های خود را بنویسید،این نکته را فراموش نکنید که هر چقدر ذهن قوی داشته باشید قابل مقایسه با ماندگاری قلم نیست. ایده‌های خود را در راستای نیازهای مردم پیدا کنید تا زودتر به نتیجه برسید.و آخرین نکته این است که از پیاده سازی ایده‌های خود نترسید، ایده شما هر چقدر بزرگ باشد شما قطعا قادر به انجام آن هستید آنها تنها از دور غیرممکن هستند.

وقتی وبینار قدرت ایده‌ها را تماشا کنید، به خود ایمان پیدا میکنید. مطمئین باشید از دیدن این وبینار پشبمان نمیشوید.

هم اکنون می توانید  وبینار قدرت ایده ها باب پراکتور را با قیمت استثنایی با زیرنویس فارسی تهیه فرمائید.

 

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “قدرت ایده ها – باب پراکتور”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

توسعه فردی و موفقیت
26 دقیقه

در صلح بودن با خود – سمینار جول آستین

29,000 تومان