سمینار اعتماد بی قید و شرط به خدا – جول اوستین

جول اوستین (Joel Osteen) در ۵ مارس ۱۹۶۳ به دنیا آمده است. جول یک واعظ، کشیش تلویزیونی، نویسنده و کشیش ارشد در کلیسای لیک وود است. این کلیسا بزرگترین کلیسای پروتستان در شهر هیوستن ایالت تگزاس آمریکاست. سخرانی‌های تلویزیونی او توسط بیشتر از ۷ میلیون بیننده در هفته و بیشتر از ۲۰ میلیون نفر در ماه در بیش از ۱۰۰ کشور دیده می‌شود. او نویسنده هفت کتاب پر فروش نیویورک تایمز از جمله قدرت من هستم و تفکر بهتر زندگی بهتر است. مردم جهان او را با نام مستعار ”کشیش خنده رو” می‌شناسند.

در این سمینار  شما می‌آموزید که:

همه‌ی ما تجربه روزهای شاد و راحت و شرایط طاقت فرسا را داریم. شاید خودتان متوجه نشده باشید ولی روزهای شاد را حق خود میدانید و برای آن از خدا تشکری نکردید، ولی روزهای سخت وقتی از تمام آدم‌های اطرافتان ناامید شدید تازه یاد خدا می‌‌افتید و او را مقصر وضعیت خود می‌دانید، می‌دانید چرا؟

اعتماد شرطی جواب چرای شما اعتماد شرطی است شما در شرایطی که اوضاع مالیتان خوب است یا تمام افراد خانواده در سلامتی کامل در کنار هم زندگی می‌کنند شاید شده روزها هم یاد خدا نیافتادید ولی اگر ورق برگردد و شما در شرایط بد مالی قرار گیرید یا یکی از عزیزانتان بیمار شود گله و ‌شکایت شما از اوضاع شروع می‌شود و یاد خدا می‌افتید میخواهید که همانطور می‌خواهید اوضاع را درست کند.ولی …..

در این سمینار جول اوستین برای شما  اعتماد بی قید و شرط به خدا را توضیح میدهد و می‌گوید که چطور در شرایط سخت هم از خدا تشکر کنید و در شادی های خود هم او را یاد کنید.اعتماد بی قید و شرطی که در هر شرایطی او را یاد کنید.

 

هم اکنون می‌توانید سمینار اعتماد بی قید و شر به خدا را با قیمت استثنایی با زیرنویس فارسی تهیه فرمائید.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سمینار اعتماد بی قید و شرط به خدا – جول اوستین”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Joel Osteen
مدرس دوره

Joel Osteen

  • تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۹
  • طول دوره: 28 دقیقه
  • تعداد جلسات: 1
  • کیفیت: 720p
  • ترجمه: زیر نویس فارسی
29,000 تومان پرداخت + دانلود

محصولات مرتبط

توسعه فردی و موفقیت
26 دقیقه

در صلح بودن با خود – سمینار جول آستین

29,000 تومان
توسعه فردی و موفقیت
27 دقیقه

سمینار عیب های خود را بپذیرید – جول اوستین

29,000 تومان