ورکشاپ درک قدرت خارق العاده ذهن – دکتر جو دیسپنزا

دکتر جو دیسپنزا (Dr. Joe Dispenza) یک مدرس، پژوهشگر، مشاور، نویسنده و مربی بین المللی است که برای سخنرانی در بیش از ۳۳ کشور در شش قاره دعوت شده است. وی بر این باور است که زندگی انسان تماماً در گرو باورهای اوست و اگر فردی بتواند باورهای ذهنی خود را تغییر دهد در نهایت می تواند به خواسته های خود دست پیدا کند و زندگی بهتری داشه باشد.

طی یک دهه گذشته، دکتر دیسپنزا در ۳۳ کشور مختلف در شش قاره سخنرانی کرده و به مردم در مورد نقش و عملکرد مغز انسان آموزش داده است.

او به میلیون ها نفر آموخته است که چگونه با استفاده از اصولی که توسط علم اثبات شده است، تفکر خود را دوباره برنامه ریزی کنند. آموزش های دکتر جو دیسپنزا سبب شده است که بسیاری از مردم بتوانند عادت ها و باورهای مخرب خود را از بین ببرند و به سمت اهداف خود با سرعت بیشتری حرکت کنند.

در این دوره آموزشی چه می‌آموزید؟

در دوره آموزشی جو دیسپنزا همان ورکشاپ درک قدرت ذهن که یکی از برترین سمینار های دکتر جو دیسپنزا است که برای بارها در چندین کشور برگذار شده و بسیار موثر است. در طول این سمینار ۸ ساعته دکتر جو دیسپنزا تمام آموزه های جدیدش و مطالبی که در هیچ جای دیگری در مورد آن صحبت نکرده را با شما به اشتراک می گذارد.

شما در طول وردکشاپ درک قدت ذهن یاد میگیرید که چگونه بدنتان را به یک ذهنیت جدید شرطی سازی کنید و همچنین یاد میگیرید چطور انرژی های گیر افتاده در بدنتان را که به شکل افکار محدود کننده، عادتهای ناخودآگاه و احساسات حفظ شده ذخیره شده اند را آزاد کنید تا به وسیله آن بتوانید ثروت بی پایان، فراوانی بی حد و حصر، سلامتی کامل، یافتن شغل عالی، رشد و رونق کسب و کار، ترفیع در شغل ، یافتن شریک عاشقانه و تمام برکات زندگی را بصورت یکجا جذب کنید.

هم اکنون می توانید این سمینار را با قیمت استثنایی با زیرنویس فارسی تهیه فرمائید.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ورکشاپ درک قدرت خارق العاده ذهن – دکتر جو دیسپنزا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

توسعه فردی و موفقیت
26 دقیقه

در صلح بودن با خود – سمینار جول آستین

29,000 تومان