سمینار داستان شما تعیین کننده موفقیت شماست – لس براون

لسلی کووین(Les Brown) مشهور به لس براون سیاستمدار سابق، مجری تلویزیون و دی‌جی رادیو است. که او را به عنوان یکی از ۵ سخنران انگیزشی برتر جهان می‌شناسند که جملات لس براون بسیار انگیزاننده بوده و بارها مورد تقدیر جهانیان قرار گرفته است. لس براون همانند شخصیت های بسیار موفقی از جمله آنتونی رابینز ،جک ما وین دایر ، تی هارو اکر و بسیاری دیگر، در طی چهار دهه گذشته، با سخنرانی‌هایش که تقریباً تمام جنبه‌های زندگی را پوشش می‌دهد، زندگی افراد بسیاری افراد موفق جهان را دگرگون کرده است. سمینارهای لس بروان یکی از پرطرفدارترین سمینارهاست.

نظر لس براون در مورد موفقیت:

نظری که سایر افراد در مورد شما دارند نباید به یک حقیقت محض در مورد زندگیتان تبدیل شود.

خیلی از ما در رویای خود زندگی نمی کنیم چرا که ترس های ما، ما را از آن ها دور خواهد کرد. در واقع آنچه که باید بدانید این است که برای رسیدن شما به رویایتان هیچ محدودیتی وجود ندارد جز ذهن شما. تفاوتی ندارد که اهداف شما بزرگ باشد یا کوچک. زمانی که شما بخواهید چیزی را داشته باشید در نهایت آن را به دست خواهید آورد و این بازی تا زمانی که شما برنده این میدان نشوید به پایان نخواهد رسید.

شما هر روز و هر ساعت، میتوانید بهترین باشید و رشد کنید.

هر روز همانطور که میدانید ۱۴۴۰ دقیقه است. یعنی شما ۱۴۴۰ دقیقه فرصت دارید تا آنچه را که میخواهید به دست آورید. د.شما هم میتوانید به خواسته‌های خود برسید ، هم به دیگران در این راه کمک کنید. آیا شما هم میخواهید به قبرستانی بپیوندید که تمامی آرزوهای افراد در آنجا مرده است؟ چه موسیقی هایی که هرگز نواخته نشدند و چه افرادی که در آرزوی خود مردند. در حالی که می توانستند در همین جهان به آنچه که میخواهند دست پیدا کنند. شاید موفقیت برای شما مفهومی سخت و پیچیده باشد چرا که شما هیچگاه شروع نکرده اید. آدم هایی که از برداشتن قدم های اولیه میترسند، در نهایت رویای خود را از دست خواهند داد. رویاهای شما مخصوص شماست و هیچکس نمیتواند به جای شما به آرزوهای شما دست یابد.

اگر شما این آرزو را دارید، باید آن را خلق کنید تا بتوانید به آن برسید.

شما در زندگی هر آنچه که میخواهید را به دست نخواهید آورد. بلکه آنچه که هستید را به دست می آورید. دقت داشته باشید که عده کمی از افراد به اندازه سن واقعی خود زندگی می کنند و عده بسیاری در ۲۵ سالگی میمیرند. اما جسم آن ها در ۷۰ سالگی دفن خواهد شد. پس چه بهتر که برای رسیدن به اهداف خود تلاش کنید تا به کمال برسید. لازم نیست شما برای شروع عالی باشید. شما باید تشنه موفقیت باشید تا بتوانید آن را به دست آورید. زمانی که بی صبرانه چیزی را میخواهید، عظمتی در شما به وجود می آید که نیرویی عظیم را به کائنات ارسال خواهد کرد. شما باید چشم های خود را روی منتقدین و انرژی های منفی بیرونی و درونی ببندید تا بتوانید آنچه که میخواهید را به دست آورید.

زمانی که بحران ها به زندگی شما هجوم می آورند، شما فرصتی دارید که خود را رشد دهید.

صرف نظر از تمامی موانعی که بر سر شما میریزند، شما باید بتوانید از کوه آرزوهای خود بالا بروید تا به قله اوج برسید. اگر دوستانی دارید که افرادی منفی باف و مرده هستند، آن ها را کنار بگذارید تا از تاثیرات منفی آن ها در امان باشید. دقت داشته باشید که آنچه که شما را به جلو سوق می دهد ترس نیست، بلکه اشتیاق شما برای رسیدن به هدف است که برای شما همه گاه ها را فراهم خواهد کرد.

در سمینار لس بروان، به شما میگوید چطور داستان موفقی داشته باشید.هر کس میتواند داستان خود را همانطور که میخواهد بنویسد.

هم اکنون می توانید  سمینار لس براون را با قیمت استثنایی با زیرنویس فارسی تهیه فرمائید.

 

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سمینار داستان شما تعیین کننده موفقیت شماست – لس براون”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

توسعه فردی و موفقیت
26 دقیقه

در صلح بودن با خود – سمینار جول آستین

29,000 تومان
قانون جذب
11 دقیقه

قدرت ایده ها – باب پراکتور

29,000 تومان